Menu:

Stěhování levně, rychle a kvalitně na nové adrese!

Přestěhovali jsme se - naše nová adresa je:
Vrchlabská 40/37, 197 00 Praha 9 Kbely

Volejte 800 511 511

Stěhování bytu nebo kanceláře nemusí být žádný problém! Stěhování kanceláře – to je další krok Vaší společnosti na cestě k úspěchu. My známe už předem možnosti řešení Vašeho problému, který před nás postavíte. Za tím vším stojí mladý a sehraný kolektiv v čele se zkušenými vedoucími. Stěhování (a další související služby) pro nás není problém realizovat nejen v Praze, ale kdekoliv v Česku či po EU.

Napište nám – zavoláme


Výhody stěhování s PSS

  • Non stop služba
  • Cena stěhování
  • Kvalitní pojištění
  • Moderní stěhovací vozy
  • Skladovací prostory
  • Prohlídka zdarma
  • Doprava po Praze zdarma
  • Svátky bez příplatků
  • Do 5. patra bez příplatku

Poptáváte kvalitní stěhovací služby? Potřebujete přestěhovat byt nebo kancelář? – Obraťte se na nás!

Naše společnost se profesionálně zabývá službami v oblasti dopravy, a to jak v Praze, tak i po celé České republice a Evropě.

Nabízíme řešení všech otázek spojených s provedením kompletního stěhování, stěhovacích služeb či dopravou nákladů. Děláme svou práci přesně, kvalitně a profesionálně. Dokážeme řešit jakýkoliv problém týkající se stěhování bytu nebo kanceláře. Zajišťujeme celou řadu doplňujících služeb, které pomohou realizovat stěhování od A až do Z.

O stěhování bytu se postaráme kompletně - od zabalení věcí a demontáže nábytku, přes bezpečný převoz na místo určení, až po smontování a rozmístění věcí. Závěrečný úklid je samozřejmostí. Problémem není ani vyklizení bytu a likvidace starého nábytku. Nabízíme také stěhování firem a kanceláří.

O stěhování firmy se postaráme tak, že opravdu nebudete muset takřka nic řešit. Bezpečně zabalíme a převezeme veškeré cennosti i elektroniku. Problémem není ani stěhování uměleckých předmětů, knižních archivů apod. Díky našim zkušenostem a technice se specializujeme na stěhování trezorů, pian, klavírů a dalších těžkých břemen. Našimi krédy jsou individuální přístup, rychlost, spolehlivost a bezpečnost.

Další informace ohledně stěhování s Pražskými stěhovacími službami naleznete také na stránkách www.levnestehovani.cz. Naše sehrané stěhovací teamy jsou Vám plně k dispozici!

S jakoukoliv otázkou se na nás obracejte na telefon: 800 511 511