Menu:

Stěhování a vyklízení bytů

Postup při stěhování bytu zahrnuje tyto fáze:

  1. Ve stanovenou dobu k Vám přijíždějí naši pracovníci (tým zkušených stěhováků), kteří provádějí celý komplex služeb spojených se stěhováním – rozebrání nábytku, zabalení domácích spotřebičů, nábytku, interiérových předmětů, osobních věcí a také provedou označení. Problémem není ani rozebrání a znovu složení celé obývací stěny či kuchyňské linky.
  2. Poté, kdy je celý Váš majetek zabalen, přistupují naši pracovníci k jeho stěhování.
  3. Převoz se provádí ve speciálně zařízených dopravních prostředcích, díky čemuž jsou převážené předměty chráněné před poškozením.
  4. Stěhování bytu pokračuje vynášením věcí a jejich přenesením do odpovídajících pater. Přestěhovaný majetek se vybaluje a nábytek se smontuje.
  5. Rozestavění nábytku probíhá podle Vašich požadavků a přání. Problém není asi smontovat nově objednaný nábytek na míru. Po rozestavění jsou předměty zkontrolovány a vše je zakončeno úklidem bytu.

Pokud potřebujete přestěhovat piano nebo klavír, přenechte to nám, a my vše uděláme za Vás. Naše společnost provedla velké počet stěhování bytů, máme důvěru klientů a proto nás také doporučují svým přátelům.

Vyklízení bytů a likvidace nábytku

Provádíme i likvidace pozůstalostí, vyklízení bytů, sklepů, půd apod., dále i likvidace nábytku neboli odvoz nábytku a věcí na sběrný dvůr. Přímou likvidaci nábytku nezajištujeme, zprostředkováváme pouze přepravu mezi zákazníkem a sběrným dvorem! Více o vyklízení a likvidaci zde..

Objednávku na stěhování bytu můžete udělat buď po telefonu nebo přes internet. Když zavoláte do naší společnosti, obdržíte ucelené informace o cenách služeb, termínech realizace a dodatečných podmínkách, které Vám umožní snížit Vaše výdaje. Máte možnost zcela bezplatně pozvat našeho odborníka, který ocení objem a složitost prací a pomůže Vám vybrat vhodný dopravní prostředek pro stěhování.

Rychlé a kvalitní stěhování bytu s firmou PSS.
Tarify stěhování bytů...více zde.