Menu:

 

Popis naší firmy

Potřebujete přestěhovat byt nebo kancelář? – Obraťte se na nás!

Naše společnost se profesionálně zabývá službami v oblasti dopravy, a to jak v Praze, tak i po celé České republice a Evropě.

 

Komplexní řešení všech otázek spojených s provedením stěhovacích služeb či dopravou nákladů nám umožňuje dělat svou práci přesně, kvalitně a profesionálně.
Dokážeme řešit jakýkoliv problém týkající se stěhování bytu nebo kanceláří, neboť nabízíme celou řadu doplňujících služeb, které se Vám mohou hodit. Naši stěhováci a řidiči jsou Vám k službám!
Díky individuálnímu přístupu ke každému klientovi máme vypracované moderní technologie, které úspěšně používáme v praxi a jsou oceňovány našimi klienty.
Uskutečnit stěhování prostřednictvím naší společnosti je jednoduché! Aby stěhování bylo pohodlné, naši stěhováci kompletně nebo částečně rozeberou a složí Váš nábytek. Naši profesionální stěhováci zabalí převážený nábytek,a to do Vámi nabízeného či do našeho balicího materiálu.
Stěhování bytu nebo kanceláře nemusí být žádný problém!
Stěhování kanceláře – to je další krok Vaší společnosti na cestě k úspěchu.
My známe už předem možnosti řešení Vašeho problému, který před nás postavíte. Za tím vším stojí mladý a sehraný kolektiv v čele se zkušenými vedoucími.
V naší společnosti pracují zkušení odborníci na rozebírání a skládání nábytku, stěhováci se zkušenostmi se stěhováním bytů i kanceláří, vysoce kvalifikovaní řidiči, přívětiví a pozorní dispečeři.
Přesná a organizovaná práce, aktivní podnikání, cílevědomost – to je naše životní pozice.

S jakoukoliv otázkou se na nás obracejte na telefon: 602 521 046